1. Gdzie prowadzimy zajęcia?
To my przychodzimy do nauczyciela. Koszty dojazdu na zajęcia np. do Poznania czasami mogą przekroczyć koszty całego kursu, zatem lepiej jest zorganizować zajęcia na terenie szkoły, dzielnicy, gminy... Gdy prześlecie do nas zgłoszenia, w pierwszym rzędzie zwrócimy uwagę na Wasze miejsce zamieszkania - według tego zaproponujemy miejsce prowadzenia zajęć.
2. Co robimy, aby zmniejszyć koszty kursów doskonalących?
  • Doświadczeniem lat ubiegłych, będziemy proponować dyrektorom poszczególnych szkół, by w zamian za udostępnienie sali na prowadzenie zajęć, dwóch lub trzech nauczycieli z tej szkoły uczestniczyło w zajęciach bezpłatnie. Jest to swego rodzaju sponsorowanie korzystne dla każdej ze stron.
3. Jakie są nasze osiągnięcia? Co uważamy za swój największy sukces?
Oczywiście SUPERKURS. Organizowany jest cyklicznie co roku już od 2001 roku, wielokrotnie było to spotkanie międzynarodowe.
4. Jak zapisywać się na nasze kursy?
Najlepiej za pomocą elektronicznego formularza, ewentualnie wysłać pocztą lub faksem załączony do naszej oferty formularz zgłoszeniowy / formularz dla Rad Pedagogicznych. Można również przesyłać zgłoszenia pocztą elektroniczną na adres cdnalma@cdnalma.poznan.pl.